به گزارش مغانشهر، حجت الاسلام بابک اکبرپور رئیس شورای اسلامی شهر به همراه منوچهر علیزاده عضو دیگر شورای شهر اصلاندوز در بازدید از پروژه درمان بستر شهر اصلاندوز ضمن انتقاد شدید از نحوه اجرای عملیات ساخت و ساز برتسریع و استاندارد سازی ساختمان تاکید کرد.

وی افزود:با توجه به اینکه تکمیل و افتتاح این درمان بستر از مطالبات بحق مردم منطقه است و اعتبارات هنگفتی از بیت المال صرف ساخت و ساز می شود که باید نهایت دقت و به صورت مهندسی این ساختمان بنا شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصلاندوز خاطر نشان کرد:با توجه به اینکه شهر اصلاندوز بین استانهای اردبیل و آذربایجان شرقی قرار دارد و از استان همسایه نیز جهت درمان به این شهر مراجعه میکنند و با وجود مسیر ۵۰ کیلومتری تا شهرستان پارس آباد جهت مراجعه به بیمارستان که در بعضی موارد متاسفانه به دلیل مسافت زیاد بیماران اورژانسی جان خود را از دست میدهند لذا تکمیل و افتتاح این درمان بستر از نیازهای ضروری و بحق مردم این بخش محسوب می شود.

اکبرپور از مسئولان ذیربط از جمله رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل و شخص استاندار اردبیل خواست تا در راستای کاهش آلام بیماران و همچنین تحقق مطالبات مردم اقدامات موثری برای تسریع در افتتاح این مرکز در نقطه صفر مرزی انجام گیرد.

 

b b-1 b-2 b-3 b-4

منبع:ارس تبار

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...