به گزارش مغانشهر، سید صالح محمدی گفت: سازمان تامین اجتماعی پارس آباد در ارزیابی، رتبه بندی و ارزشیابی سال 95 بر اساس شاخص های از پیش تعیین شده از جمله تکریم ارباب رجوع، سرعت و سلامت در پاسخ گویی، وصولی حق بیمه، افزایش بیمه شده، مکانیزه نمودن خدمات قابل ارائه به ارباب رجوع، موفق به کسب رتبه برتر (رتبه دوم) در بین شعب هم تیپ و هم سطح خود توسط سازمان مرکزی تامین اجتماعی شد.

وی با اشاره به اینکه در راستاي بهبود عملكرد شعب مختلف سازمان همه ساله کلیه شعب مورد ارزیابی قرار می گیرد، اظهار داشت: شعبه دولت آباد از استان اصفهان، شعبه پارس آباد از استان اردبیل و شعبه قرچک از استان تهران بعنوان 3 شعبه برتر کشور معرفی شده است.

رئیس شعبه تامین اجتماعی شهرستان پارس آباد گفت: در حال حاضر  55 درصد از جمعیت شهرستان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی می باشد که در مقایسه با میانگین بیمه شدگان در سطح کشور افزایس 10 درصدی را نشان می دهد.

محمدي با بیان اینکه 26 هزار نفر بیمه شده اصلی و 7 هزار نفر بازنشسته تحت پوشش این شعبه می باشد، تصريح كرد: حمایت های انجام یافته در قالب تعهدات کوتاه مدت شامل پروتز و اورتز (تأمین هزینه وسایل کمک پزشکی )، غرامت دستمزد ایام بیماری، غرامت دستمزد ایام بارداری، هزینه سفر و اقامت بیمار و همراه، غرامت نقص عضو مقطوع، کمک هزینه ازدواج، هزینه کفن و دفن، مقرری بیمه بیکاری، حمایت های درمانی در موارد بیماری، بارداری، حوادث و ... می باشد.

وي خاطرنشان كرد: ماهانه 12 میلیارد تومان حقوق براي مستمری بگیران و تعهدات قانونی براي اعضاي تحت پوشش این شعبه پرداخت می شود که با ارتقاء سطح شعبه پارس آباد، قطعا سطح خدمات دهی به بیمه شدگان در بیمارستان ارس نیز افزایش خواهد بافت.

 

منبع:آران مغان

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...