به گزارش مغانشهر، مهرداد وثوقی فرد روز پنجشنبه در همایش جوان نقش آفرینی و مسئولیت پذیری در سرعین افزود: بار دیگر تبلور اراده مردم در کالبد دموکراسی باعث پیروزی عقلانیت و اعتدلال بر تندروی شد و در این راه نباید از حضور پرشور و حماسی جوانان برومند کشور به سادگی گذشت .وی 
وثوقی فرد بیان کرد: جوانان در عرصه سیاسی پای آرمان های خود ایستاده و با فعالیت های شبانه روزی خود در ستادهای دکتر روحانی در سراسر کشور آینده ای بهتر برای خود و آیندگان رقم زدند که شایسته تقدیر و اعتماد بیشتر هستند .

رئیس جوانان شاخه حزب اعتدال توسعه اردبیل ادامه داد:جوانان با مسئولیت پذیری و به پشتوانه علم توام با دین می توانند آینده ای بهتر را برای کشور رقم بزنند، جوانان دوستدار انقلاب و کشورشان هستند و ضروری است فضا و بستر برای حضور هرچه بیشترآنها در عرصه های خدمت فراهم شود .
وثوقی فرد بابیان اینکه جوانان با توجه به شایستگی و انگیزه بالا می توانند در سطوح مختلف مدیریتی ایفای نقش کنند افزود: هرجا به جوانان اعتماد شده موفقیت های بیشتری در عرصه های سیاسی و مدیریتی حاصل شده است .
این همایش همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز در سرعین برگزار شد.
حزب اعتدال و توسعه یک حزب اعتدالگراست که در سال ۱۳۷۸ تأسیس شد و اکنون چندتن از اعضای شورای مرکزی این حزب در دولت تدبیر و امید مسئولیت دارند.
خبرنگار:یعقوب شاددل** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده 

 

 

منبع:ایرنا

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...