به گزارش مغانشهر، اکبر بهنام جو روز جمعه در دیدار فعالان احزاب اصلاح طلب استان اردبیل افزود: اینکه احزاب با ایجاد کمیته های تخصصی مشاوره های کارشناسانه در باره مسائل مربوط به توسعه استان در بخش های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی ارائه دهند اقدامی پسندیده و ارزشمند است و ما نیز فعالان سیاسی را به این مهم دعوت می کنیم.
وی با برشمردن ویژگی های نقد سازنده گفت: نقدها نباید موجب ایجاد یاس و نومیدی در بین مردم باشند، مطرح کردن مطالبات اجتماعی و سیاسی نباید تنها به زمان انتخابات محدود باشد بلکه احزاب با تشکیل کارگروه های مختلف می توانند مطالبات جامعه را در تمام ادوار نه صرف انتخابات پیگیری کنند. 

بهنام جو با اشاره به رویکرد دولت تدبیر و امید در حمایت از احزاب بیان کرد: در این دولت شاهد رونق فعالیت باز سیاسی در فضایی آرام هستیم.
استاندار اردبیل با بیان اینکه انتخابات و حواشی آن پایان یافته و اکنون زمان رفاقت و همدلی است گفت: در زمینه مدیریت ها نیز طبیعی است که دولت در پیشبرد اهداف خود از نیروهایی استفاده کند که معتقد به برنامه هایش باشند. 
بهنام جو دورنمای استان را روشن و امیدوار کننده توصیف کرد و افزود: با وجود مشکلات عدیده در استان به آینده بسیار خوشبین هستیم.
او اشتغال زایی در استان را مهم ترین اولویت کاری خود ذکر کرد و گفت: بیکاری جوانان دغدغه دولت و مسوولان است و با ایجاد فرصت های شغلی باید برای رفع این معضل اقدام کرد.
استاندار اردبیل با اشاره به طرح راه آهن اردبیل - میانه اظهار کرد: تکمیل این طرح جز وعده های رییس جمهوری است و مصمم هستیم در این دولت این مهم به سرانجام رسیده و وعده دولت تحقق یابد.
بهنام جو همچنین درباره طرح منطقه آزاد تجاری و صنعتی استان هم گفت: این طرح در دولت به تصویب رسیده و در انتظار هستیم که با تصویب نهایی آن در مجلس کارها را عملیاتی کنیم.
وی با اشاره به نقش منطقه ویژه اقتصادی نمین در رونق اقتصادی منطقه اظهار کرد: برای سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی این طرح مهم تاکید داریم و فاز اول آن نیز امسال به بهره برداری می رسد. 
به گزارش ایرنا ، محمد باقر فلسفی رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان اردبیل هم در این جلسه گفت: اصلاح طلبان استان در زمان انتخابات زحمات زیادی در افزایش مشارکت مردم و موفقیت آقای روحانی کشیده اند و جادارد از تمام فعالان در این زمینه تشکر شود.
وی افزود: دغدغه اصلاح طلبان در باره مدیریت های استان است و اینکه افراد حامی دولت و شایسته در مسوولیت ها قرار گیرند.
در این جلسه دبیران احزاب اصلاح طلب استان و شهرستان ها هر یک دیدگاههای خود را در ارتباط با توسعه استان ، اشتغالزایی ، رونق گردشگری و کشاورزی ،توجه به جوانان و بانوان و انتصاب مدیران همسو بیان کردند.
خبرنگار: یعقوب شاددل ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاد

 

 

 

 منبع:ایرنا

 

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...