يکي از اين نشانه ها حرف X  سفيد رنگ در زمينه ي سياه است که شما حتما آن را تحت عنوان بوگير در زير آينه خودروها مشاهده کرده ايد. در ابتداي رواج اين نماد شيطاني شفاف سازي هاي اندک و بعضاً به لحاظ اپستمولوژيستي نادرست از سوي برخي از جرايد صورت گرفت و حقير نيز تذکر لساني در برخي از سخنراني هايم در جمع دانشگاهيان قلمداد نمودم.

 ليکن  گسترش بيش  از حد اين نشانه و با توجه به اهميت و مفهوم خاص آن  در کشور امام زمان (عج) حقير را به نوشتن اين جستار واداشت:پيش از ظهور ، بروز و گسترش اديان آسماني و حتي هم زمان با آنها بنا به مستندات قطعي و محکم ديني ، تاريخي و حتي يافته هاي باستان شناسي متاسفانه انسان هايي ارتباط با اجنه به عنوان موجودي هوشمند را تجربه نمودند .

 عموماً اين افراد را جادوگران ، کاهنان و روحانيون مذهبي تشکيل مي دادند که البته گفتني است اين نوع ارتباط کماکان نيز وجود دارد. چنان که در قرآن کريم نيز به آن اشاره شده است :

 " منزهى تو اى پروردگار از اين نسبت هاى ناروا ، ما (ملائکه) به هيچ وجه با اين گروه ارتباط نداشته ايم ، تنها تو ولى ما هستى آنها ما را پرستش نمي کردند، بلکه جن را مى پرستيدند و اکثرشان به جنيان ايمان داشتند . "(آيه 41 سوره سبأ)

اين مسئله در عموم تمدن هاي بشري ازجمله هند و چين، يونان ، ايران ، رم ، مصر ، ماياها و.. به وضوح قابل شهود و رد يابي است تا جايي که بسياري از الهه ها و خدايان الحادي باستان در واقع شياطيني از جنس جن بودند (ايشتر ،ناگا ، مردوک و...)

 يکي از اين تمدن ها مصر باستان است و يهودياني که در اين سرزمين زندگي مي کردند هنگام هجرت عظيمشان از مصر در زمان حضرت موسي(ع) تمام اين سنت هاي کفر آميز و جادو گونه را که "کابالا" نام داشت  به تدريج وارد دين جديد خود نموده و به مرور زمان چنان تحريفي در يهوديت ايجاد نمودند که زبان از بيان آن شرم دارد.

اين شبکه و جريان سرطاني به رشد مخفي و زير زميني خود ادامه داد تا جايي که امروز با استفاده از نهاد ها و سازمان هاي خود ساخته اش مانند فراماسونري ، ايلوميناتي ، باشگاه رم و... سيطره کامل برجهان پيدا کرده است .

گفتني است در ميان تمدن هاي بشري کمتر تمدني همچون مصر نماد گرا و سمبوليک است و فراماسونري از اين حيث وامدار مصريان باستان است.

 

نماد x و مفاهيم آن

 

يکي از اين نماد ها در مصر باستان  دو خط متقاطع (شبيه به حرف X) است که درآموزه هاي شيطاني مصريان نماد خضوع، بندگي و  پرستش شيطان ، و ظهور اوست .

کاهنان مصر باستان هميشه هنگام اداي احترام دستان خود را به صورت ضربدري در مقابل سينه شان مي گرفتند و يا در نگاره ها و مجسمه هاي پادشاهان مصري (فراعنه) عموماً آنها را با همين حالت مشاهده مي کنيد که به معناي احضار شيطان و بندگي و پرستش اوست.

 

اين نماد همراه با ساير آموزه هاي شيطاني کابالا (سنت شفاهي جادو و جن گيري ) نسل به نسل منتقل گشت تا اينکه در سال 1600 ميلادي يک کاباليست و کيمياگر آلماني به نام JACOB BOMEH آنرا دوباره در اروپا باب نمود.

 

نماد x ومفاهيم آن

 

"بومه" که خود را کشيشي کاتوليگ معرفي مي نمود !!! و در واقع از يهوديان آنوسي بود در سخني عجيب اعلام داشت : من از تابش نور آفتاب در ظرف مفرغي حقيقتي را دريافتم که بسيار بسيار جذاب تر از ارتباط بين خدا و بشر و خوبي و بدي است. آري تابش نور آفتاب در داخل اين ظرف فلزي حرفي شبيه X را بوجود آورده بود و "بومه" اين اتفاق را گشوده شدن دروازه ورود ابليس به دنياي مادي مي دانست .

 

پس از بومه اين علامت به صورت مخفيانه و به شکل يک کد ارتباطي ساليان دراز در بين صهيونيست ها ، کاباليست ها ، فراماسون ها و شيطان پرستان استفاده مي شد تا اينکه اخيراً به صورت گسترده و علني و تحت عناوين مختلف (فيلم ، بازي رايانه اي و...) از آن استفاده مي شود و همانگونه که عرض نمودم اين علامت نشان ظهور و احضار ابليس و بندگي اوست . خود اين مسئله (استفاده علني از علامت X پس سال ها مخفي کاري) خبر از طرحي شيطاني براي جهانيان دارد.

 

آري ظهور شيطان و حکمراني او بر انسانها و پرستيده شدن او از سوي ايشان.

لذا بدين جهت است که دستگاه شيطاني صهيونيزم تصميم به استفاده آشکار از اين نماد گرفته که اين خود به معناي تجسم شيطان و آماده کردن جهان و جهانيان براي بردگي و بندگي اوست .

و آنگونه که نيک مي دانيد اين مسئله  از نشانه هاي ظهور حضرت ولي عصر (عج) بوده و ازآن دو برداشت مي شود :

 

نماد x ومفاهيم آن

 

1- ظهور و تجسم شيطان به معناي رواج پرستش اين ملعون رانده شده به صورت علني (SATANISM) و گسترش اعمال شيطاني در بين انسان ها (همجنس بازي ، جنگ و کشتار مردم بي گناه – سنت قرباني کردن انسان به صورت وسيع-  و ...)

2- لزوم برقراري نظم نوين جهاني که در آن به صورت فيزيکي شاهد حاکميت شيطان بر جهان باشيم!(گفتني است فراماسون ها و شيطان پرستان سال 2012 را سال برقراري نظم نوين جهاني اعلام نموده اند )

 

نماد x ومفاهيم آن

 

البته شايد براي خوانندگان جالب به نظر برسد که چرا حرف ايکس نماد اصلي متغير مجهول در رياضيات گشته

 عده اي بر اين باورند که چون جن موجودي نا مرئي و مجهول است به همين جهت از حرف ايکس به جاي متغير مجهول استفاده شده است.

 اما نتيجه تحقيقات حقير در اين زمينه چيز ديگري را نشان مي دهد :

 رياضي دانان ايراني علي الخصوص خوارزمي براي نشان دادن مجهول از کلمه "شي" مترادف "چيز" و به معني ارزش عددي و متغير مجهول استفاده مي کردند .

 براي نمونه براي نشان دادن رابطه جبري 2X+4X=12 (X=2) از عبارت جبري 2شي +4شي =   12 (شي = 2)  استفاده مي نمودند ، پرتغالي ها هنگام ترجمه اين متون از آن جهت که " شي" در زبان پرتغالي XI نوشته مي شود به جاي واژه شي از XI استفاده نمودند ، فرانسوي ها نيز هنگام ترجمه اين متون از پرتغالي  به فرانسوي تنها به نوشتن حرف اول آن يعني (X) اکتفا نمودند و اينگونه ايرانيان بنيانگذار اين نماد در روابط جبري گشتند .

 شايد هم  هردو دليل توامان درست باشد.http://greenface.ir
نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید