شهروندان پارس آبادی چند روزی است که به دنبال خرید شکر مغازه به مغازه دنبال آن هستند و نایابی آن در بازار باعث شده عده ای از این موقعیت استفاده کرده و پول هنگفتی به جیب بزنند.در حالی که مردم پارس آبادمغان چند روزی است به دنبال خرید شکر مغازه به مغازه دنبال آن هستند، نایابی آن در بازار باعث شده عده ای سودجو با استفاده از نایاب شدن شکر در بازار اقدام به احتکار شکر کرده و از این راه سود هنگفتی به جیب بزنند.

 عرضه نشدن شکر در بسیاری از مغازه ها و واحدهای صنفی مواد غذایی پارس آباد موجب شده تا اندک مغازه‌دارانی که شکر دارند، ‌آن را بیش از قیمت واقعی به فروش برسانند.

 خبرنگار ما روز گذشته برای خرید شکر به تعدادی از سوپر مارکتها و فروشگاه های سطح شهر برای خرید شکر مراجعه می کند که در کمال تعجب همه آنها از نبود شکر و عرضه آن در بازار خبر می دهند و عده ای هم از این مغازه ها دارها آدرس یک مغازه خاص را برای خرید شکر می دهند.
 
این در حالی است که تنها کسانی که شکر خود قبل از ماه مبارک خریداری کرده اند در مغازه شکر دارند و اغلب کلی فروش ها شکر در دسترس ندارند.
 
'محبت جعفرپور' رئیس اتاق اصناف شهرستان پارس آباد در این باره با بیان اینکه جهاد کشاورزی به عنوان متولی تنظیم بازار می بایست شکر سهمیه در اختیار عاملان توزیع قرار دهد،‌به خبرنگار آران مغان گفت: در طرح ضیافت امسال، اتاق اصناف پارس آباد در جهت رفاه حال شهروندان دو نفر را برای تنظیم بازار به جهاد کشاورزی شهرستان معرفی کرد تا اقدام به پخش شکر کنند.
 
وی افزود: در این طرح قرار بود 50 تن سهمیه شکر از طریق جهاد کشاورزی در اختیار عاملان توزیع در جهت تنظیم بازار پارس آباد تزریق شود که متاسفانه جهاد کشاورزی آنقدر امروز و فردا کرد که معلوم نشد سهمیه 50 تنی شکر این شهرستان کجا رفت!
 
بر اساس این گزارش، شنیده ها از کشف یک تریلی حامل 25 تن شکر بدون فاکتور و بارنامه که مربوط به سهمیه تبریز است، در یکی از محلات پارس آباد حکایت دارد.
 
گفتنی است، بعلت نایاب شدن شکر در بازار پارس آباد،‌ قیمت این کالا که 2300 تومان به مردم عرضه می شد اکنون در برخی مغازه ها به 3500 تومان رسیده است.


http://aranmoghan.ir/

Add comment

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


Security code
Refresh