تعداد ۳۹ نفر از مددجویان مبتلا به سرطان که هزینه های مختلفی را از نظر درمانی متحمل شده بودند بر اساس آیین نامه مالی آرزو مبلغ ۵۳۸۳۸۱۱۴ ریال معادل حروفی پنجاه و سه میلیون و هشتصد و سی و هشت هزار و یکصد و چهارده ریال طی چک سریال ۸۱۱۵۱۶ مورخ ۱۳۹۵/۵/۳۰ تحریر و به حساب بانکی مددجویان فوق الذکر در بانک مهر ایران واریز گردید. مجردی مدیرعامل آرزو اعلام کرد : با وجود اینکه تنها سرانه و درآمد مؤسسه خیریه آرزو ، فقط قلکهای مهربانی خیرین پارس آبادی است ، این مؤسسه کمکهای شایان توجهی به این عزیزان بعمل می آورد.

به گفته مدیرعامل آرزو این کمکها در کنار ارایه خدمات اخذ داروی رایگان برای مددجویان ، معرفی و انجام رایگان رادیوتراپی در شفا پرتو اردبیل ، کلینیک رادیوتراپی زنجان و بیمارستان بازرگانان تهران ، معرفی و انجام رایگان ویزیت و معاینه توسط پزشکان فوق تخصص ، متخصص و جراحان و عمومی ، انجام آزمایشات پزشکی و سونوگرافی رایگان و دهها خدمات پزشکی اعم از تزریقات ، رادیولوژی ، فیزیوتراپی و معرفی و استفاده از اسکان و تغذیه رایگان در مهمانسرای مهرانه شعبه تهران از جمله اقدامات مهم و ارزشمند آرزو به مددجویان می باشد.

مجردی تاکید کرد : از خیرین محترم انتظار داریم علاوه بر کمکهای مستمر به آرزو از سایر دوستان و آشنایان بخواهند در این حرکت خیرخواهانه یاریگر این مؤسسه باشند.

لازم به ذکر است آقای مجردی بنیانگذار و مدیرعامل افتخاری آرزوست که در مدت نزدیک ده سال گذشته ریالی بعنوان حقوق و غیره دریافت نکرده است و کلیه فعالیتهای ایشان رایگان می باشد. اعضای هیئت مدیره نیز بصورت فی سبیل الله فعالیت دارند.

 

 


http://arezou.org/

Add comment

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


Security code
Refresh