به گزارش مغانشهر، به نقل از آران مغان، یک فعال دانشجویی دانشگاه های پارس آباد در اين باره گفت: جمعی از فارغ التحصیلان رشته پرستاری شهرستان پارس آباد روز گذشته به نحوه گزینش و استخدام پرسنل بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی پارس‌آباد اعتراض کردند.

وی گفت: در این اعتراض که ناصر نصيري معاون سیاسی امنيتي استاندار، ماريا موسوي مديركل سياسي استانداري و اكبر صمدي فرماندار شهرستان پارس آباد نیز حضور داشتند، دانشجویان با در دست داشتن نوشته هایی چون «خواستار لغو فوری جذب نیرو برای بیمارستان تازه تاسیس شده و برگزاری آزمون مجدد هستیم»، خواهان رسیدگی فوری مسئولان نسبت به این موضوع شدند.

این اعتراض در حاشیه افتتاحیه کلینیک تخصصی شهدای پارس آباد رخ داد که فارغ التحصیلان رشته پرستاری دانشگاه های پارس آباد نسبت به استخدام غیر بومی پرستاران در بیمارستان تازه تاسیس تجمع کردند.

همچنین در اعتراض به این موضوع تجمع دیگری نیز روز اول شهریورماه از سوی این فارغ التحصیلان برگزار شد که آيت الله عاملي نماينده ولي فقيه در استان و مجيد خدابخش استاندار اردبیل نیز حضور داشتند.

گفتني است، نماينده ولي فقيه در استان، استاندار اردبيل و معاون سياسي امنيتي استاندار در حاشيه اين تجمع بر رسيدگي و حل مشكل اين فارغ التحصيلان تاكيد كردند.
 
 

Add comment

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


Security code
Refresh