به گزارش مغانشهر، خانش عيوض زاده در نشست با اصحاب رسانه كه با حضور شهردار پارس آباد برگزار شد، اظهار داشت: همه اعضاي شوراي شهر و شهرداري از مشکلات شهر پارس آباد آگاه بوده و دنبال يك راهکار و برنامه مدون برای رفع این حجم عظیم از مشکلات حوزه مدیریت شهری هستیم.

وي با بيان اينكه سهم شوراي شهر رسيدگي به مشكلات عموم مردم است، نقد منصفانه را زمينه توسعه شهري و آگاهی مردم در جامعه دانست و گفت: بر همين اساس شهروندان از بین کاندیدای دوره پنجم شورای اسلامی شهر هفت نفر را انتخاب کردند تا مشکلات شهری مرتفع شود.

رئيس شوراي اسلامي شهر پارس آباد با اشاره به اينكه از همه خبرنگاراني که عملکرد شورای شهر و مجموعه شهرداری را منصفانه نقد کنند استقبال می کنیم، افزود: خبرنگاران تلاشگرانی بی توقع در عرصه اطلاع رسانی هستند و يقينا بدون چشمداشت مالی در راه ایفای رسالت خود گام بر می دارند.

عيوض زاده تصريح كرد: انتظار ما از خبرنگاران اين است كه در کنار نقد منصفانه عملکرد شوراي شهر و شهرداري را اطلاع رسانی کنند تا مردم با در نظر گرفتن وضعیت قبلی و فعلی شهر، عملکرد شورای شهر و مجموعه شهرداری را قضاوت کنند.

وی همچنين با اشاره به حضور پرشور مردم پارس آباد در روز جهانی قدس خاطرنشان كرد: شهروندان با حضور پرشور، حماسه ساز و بی نظیر خود همگام با ملت شریف ایران در شهر مرزی پارس آباد به پشتوانه نظام، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه بار دیگر وحدت و همدلی خود را نشان دادند و جا دارد از طرف اعضای شورای شهر و شهرداري پارس آباد از اين حماسه حضور تقدیر و تشکر كنيم.

 

 

منبع:آران مغان

Add comment

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


Security code
Refresh