مغانشهر : این نمایشگاه در 6 غرفه بهداشت دهان و دندان ، تغذیه سالم، بهداشت روان و خانواده، آموزش رابطین بهداشتی، پیشگیری و مراقبت از بیماری ‌ها و همچنین غرفه محصولات فرهنگی در حوزه بهداشت و سلامت طراحی شده است.اباذر جعفرپور ، مدیر شبکه بهداشت و درمان بیله‌سوار در آئین افتتاح این نمایشگاه گفت: در این شهرستان سه هزار سفیر سلامت جذب شده که بیشترین آنها به صورت افتخاری جذب شده اند.
وی بیان کرد: کمپین خودمراقبتی مشاوره رایگان ازدواج سالم ، مشاوره رایگان تغذیه سالم و کاهش وزن، کمپین شناسایی و اطلاع رسانی در خصوص سرطان‌ های شایع ، مشاوره رایگان شیردهی ، ارائه رایگان تشخیص اچ آی وی و تعیین رایگان نمایه توده بدنی خدمات ارائه شده در این کمپین خواهد بود.

کریم خسروی ، بخشدار مرکزی بیله سوار مغان نیز در حاشیه افتتاح کمپین خودمراقبتی در شهرستان بیله ‌سوار اظهار کرد: برپایی نمایشگاه ‌ها و آموزش عمومی در حوزه سلامت لازمه تغذیه مناسب افراد است.
وی افزود: دولت با برنامه‌ های زیرساختی در حوزه‌ های بهداشت و درمان نگرش‌ ها را به سلامت جامعه تغییر داده و شاهد افزایش خود مراقبتی و کاهش هزینه درمان و افزایش رضایتمندی در حوزه سلامت در کشور هستیم.
بیله سوار مغان در شمال اردبیل و در همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.
خبرنگار: مینا میرقاسمی ** انتشار دهنده: گیتی طالبی

 

 

http://www.irna.ir

Add comment

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


Security code
Refresh