به گزارش مغانشهر، مراسم اختتامیه مسابقات تیراندازی اقوام عشایر کشور عصر روز گذشته با حضور رییس و جانشین سازمان بسیج جامعه عشایری کشور و هیات همراه،امام جمعه اصلاندوز،معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل،بخشدار اصلاندوز،فرماندهان سپاه شهرستان پارس آباد،نیر و اصلاندوز،روحانیون،فرماندهان مرزبانی و انتظامی،جمعی از مسئولان استان،شهرستان و بخش،سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر اصلاندوز و سایر مدعوین در پردیس جهاد دانشگاهی اولتان شهرستان پارس آباد برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز ضمن خیر مقدم گویی به حاضرین مراسم و قدردانی از دست اندرکاران برگزاری مسابقه تیراندازی گفت:بسیجیان عشایر این خطه مرزی کشور همیشه و در همه حال مثل دوران دفاع مقدس در صحنه های مختلف نظام حضور موثر داشته و دارند.

وی با اشاره به پتانسیل عظیم کشاورزی و باغی شهرستان پارس آباد و تولید انواع محصولات،نبود صنایع تبدیلی در شهرستان بخصوص منطقه اصلاندوز را باعث نگرانی کشاورزان و باغداران منطقه عنوان کرد و گفت:امید است سردار محمدی رییس سازمان بسیج عشایری کشور در جلسات مرکزی این مشکل اساسی مردم مغان را مطرح و پیگیری کنند.

امام جمعه اصلاندوز همچنین پیگیری احداث ساختمان ناحیه عشایری و استخر برای شهر اصلاندوز را از رییس سازمان بسیج عشایری و معاون اجرایی سازمان بسیج خواستار شد.

سخنرانی سردار محمدی رییس سازمان بسیج عشایری،اجرای سرود توسط بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد و اهدای جوایز به منتخبین مسابقات تیراندازی از دیگر برنامه های مراسم اختتامیه بود.

گفتنی است،احداث استخر برای جوانان شهر اصلاندوز علاوه بر خواسته امام جمعه و فرماندهی سپاه ناحیه عشایری یکی از مطالبات اعضای شورای شهر اصلاندوز نیز بود که با حضور در مراسم اختتامیه از رییس سازمان بسیج عشایری کشور خواستار شدند.

 

 

منبع:ارس تبار

Add comment

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


Security code
Refresh