مغانشهر :  از میان 13 هزار و 233 اثر رسیده به این جشنواره 50 کودک و نوجوان ایرانی توانستند به دور پایانی این رقابت راه یافته و موفق به کسب نشان و دیپلم افتخار شوند که در مجموع از این تعداد 10 اثر از اعضای کانون استان اردبیل جز برگزیدگان هستند.
بر اساس این گزارش ، سه برنده نشان و دیپلم افتخار این مسابقه زهرا صدری 14 ساله از مرکز 2 پارس‌ آباد ، آیدا مهرورز 11 ساله و رعنا غیاثی 10 ساله از مرکز چهار اردبیل هستند.
همچنین نسرین بهنژاد 10 ساله از مرکز چهار اردبیل ، شاینا قلی زاده 7 ساله از مرکز 2 اردبیل ، فاطمه صدری 13 ساله از مرکز 2 پارس‌ آباد ، نسرین محبوب 12 ساله از مرکز 2 پارس‌ آباد ، سیده ساغر ایرانی 12 ساله از مرکز 2 اردبیل ، میترا میکائیل 14 ساله از مرکز یک اردبیل و حسین محمدی 10 ساله از مرکز سه اردبیل دیپلم افتخار این مسابقه را از آن خود کردند.

اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون در استان اردبیل با ارسال 60 اثر به این مسابقه بار دیگر استعدادهای هنری خود را نشان دادند.
مربیان هنری آمنه صالحی ، سمیه جعفری ، نرگس پورعلی ، ناهیده جدی ، لیلی نظمی و مهناز زارعی پیش‌ از این نیز با هدایت اعضای مراکز افتخارات زیادی را در سطح ملی و بین ‌المللی برای کانون استان کسب کردند.
خبرنگار: گیتی طالبی ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده

 

 http://www.irna.ir

Add comment

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


Security code
Refresh